Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

  • Aktualności Accordion - Strona główna

Treść strony

Udział IOR – PIB w Narodowej Wystawie Rolniczej

Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy weźmie aktywny udział w Narodowej Wystawie Rolniczej organizowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Polska świętuje w 2018 roku 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje Narodową Wystawę Rolniczą.

Na przełomie listopada i grudnia 2018 (30 listopada, 1 i 2 grudnia) producenci rolni będą mieli okazję uczestnictwa w targach, których nie było dotąd w wystawowym kalendarzu. Najnowsze osiągnięcia polskiego rolnictwa i polskiej nauki zestawione z tradycją i dziedzictwem naszej kultury wiejskiej będą zaprezentowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Instytut Ochrony Roślin – PIB zaprezentuje swoje osiągnięcia w postępie polskiego rolnictwa, w dziedzinie ochrony roślin i bezpieczeństwa żywności. Oferta przeznaczona jest dla producentów rolnych, jak również całych rodzin i obejmie wystawę wydawnictw instytutu, warsztaty z zakresu bezpieczeństwa żywności, badań analitycznych oznaczania pozostałości środków ochrony roślin i mikotoksyn w płodach rolnych, wystawę roślin porażonych agrofagami, wystawę kolekcji żywych kultur grzybów i bakterii, żywych szkodników magazynowych oraz uszkodzonych przez nich ziaren; ślimaków i owadów, wystawę fotografii wykonanych mikroskopem skaningowym (fragmenty owadów, roślin, zarodniki itp.) i prezentacje multimedialne. Dla najmłodszych będą przewidziane gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny.

Targi rozpoczną się w piątek 30 listopada i potrwają do niedzieli 2 grudnia. Zagoszczą w 3 pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znajdziemy tu żywność, maszyny i zwierzęta. Godziny otwarcia wystawy:

  • 30.11: 09:00 - 18:00
  • 01.12: 09:00 - 18:00
  • 02.12: 09:00 - 17:00

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

 

« wstecz

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.