Promowane podstrony

Treść strony

IOR – PIB patronem poradników PSOR dla amatorów ogrodnictwa

Z przyjemnością informujemy, iż objęliśmy patronatem poradniki dotyczące amatorskiej uprawy warzyw i owoców wydane przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin. Seria „Integrowana ochrona roślin na działce” obejmuje zagadnienia dotyczące amatorskiej uprawy pomidorów, dyni, truskawek i ogórków i adaptuje zasady integrowanej ochrony roślin do warunków panujących w przydomowych ogrodach. Jest ona cennym źródłem wiedzy dla każdego, kto myśli o ich samodzielnej uprawie.

Publikacje zawierają informacje pomocne na każdym etapie uprawy: od przygotowania gleby przez pielęgnację roślin, aż po zbiory. Dodatkowo, przedstawia najczęściej występujące choroby i szkodniki, które mogą zagrażać uprawom, a także metody ich zapobiegania i zwalczania zgodnie z zasadami integrowanej ochrony roślin.

Dzięki zasadom integrowanej ochrony roślin, amatorzy ogrodnictwa mogą zapewnić roślinom optymalne warunki wzrostu i rozwoju, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia agrofagów. Takie podejście zapobiega wielu problemom w trakcie okresu wegetacji.

Więcej informacji na stronie www.psor.pl

Poradniki można pobrać bezpłatnie klikając na poniższe okładki:

« wstecz

Dodatkowe menu

Stopka kontaktowe

Dane kontaktowe

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

tel.: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 6301

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Stopka strony