Promowane podstrony

Treść strony

Zapraszamy do udziału w webinarium dotyczącym integrowanej ochrony roślin

W dniu 21 maja 2024 r. Instytut Ochrony Roślin – PIB organizuje webinarium, które odbędzie się w ramach realizacji dotacji celowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na rok 2024, zadania 1.11. „Upowszechnianie i wdrażanie wiedzy o integrowanej ochronie roślin”.

Spotkanie tradycyjnie zostanie poświęcone wybranym zagadnieniom integrowanej ochrony roślin. Wykłady poprowadzą pracownicy/eksperci Instytutu Ochrony Roślin – PIB: prof. IOR – PIB, dr hab. Krzysztof Krawczyk (Zakład Wirusologii i Bakteriologii), który opowie o chorobach bakteryjnych roślin i zastosowaniu bakterii w rolnictwie  oraz prof. IOR – PIB, dr hab. Paweł Bereś (kierownik Terenowej Stacji Doświadczalnej IOR – PIB w Rzeszowie), który przedstawi integrowaną ochronę kukurydzy nie tylko zwyczajnej ale również coraz częściej uprawianej kukurydzy cukrowej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w formie elektronicznej oraz zaświadczenie uczestnictwa. W związku z tym wymagana jest rejestracja udziału pod linkiem:

https://iorpib.clickmeeting.com/-integrowana-ochrona-roslin-czesc-1/register 

Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji wraz z dostępem do spotkania.

Liczba miejsc na platformie konferencyjnej jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

« wstecz

Dodatkowe menu

Stopka kontaktowe

Dane kontaktowe

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

tel.: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 6301

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Stopka strony