Promowane podstrony

Treść strony

Zaproszenie do udziału w „Forum Młodych Naukowców"

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w ,,Forum Młodych Naukowców”, które odbędzie się 11 lutego 2020 r. w przeddzień oficjalnego rozpoczęcia 60. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

Tematem przewodnim Forum, jak i całej konferencji jest ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych „MIĘDZYNARODOWY ROK ZDROWIA ROŚLIN” (IYPH 2020), którego motto brzmi „Chroniąc rośliny – chronisz życie”. Nasze zaproszenie kierujemy do młodych pracowników naukowych, doktorantów i studentów kierunków przyrodniczych zainteresowanych tą tematyką.

W pierwszej części spotkania będą miały miejsce wykłady młodych naukowców, prezentujących swoje badania i osiągnięcia. Zachęcamy prelegentów do zgłaszania swojego udziału, dla najlepszych wystąpień przewidziano cenne nagrody ufundowane przez Syngenta – Sponsora Głównego Sesji oraz IOR – PIB. W drugiej części odbędzie się panel dyskusyjny ,,Quo vadis? – ścieżki kariery młodego naukowca”, w którym poruszymy temat możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno przy wyborze drogi naukowej, jak i we współpracy z otoczeniem biznesu.  

Naszym celem jest integracja środowiska naukowego oraz wymiana doświadczeń związanych z pozyskiwaniem i realizacją krajowych oraz międzynarodowych projektów badawczych. Udział w Forum będzie również okazją do nawiązania kontaktów, które mogą owocować w przyszłości współpracą i tworzeniem interdyscyplinarnych zespołów naukowych.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania i aktywnego udziału w spotkaniu!

Więcej informacji o Sesji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie https://www.snior.pl/.

 

« wstecz

Dodatkowe menu

Stopka kontaktowe

Dane kontaktowe

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

tel.: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 6301

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Stopka strony