Promowane podstrony

Treść strony

Warsztaty diagnostyki wirusów RNA oraz mikroskopii elektronowej ,,Nowoczesne metody wykrywania i identyfikacji wirusów roślin"

W dniach 26.09‒27.09.2019 roku w Zakładzie Wirusologii i Bakteriologii oraz w Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych w Instytucie Ochrony Roślin ‒ PIB w Poznaniu odbędą się warsztaty dotyczące diagnostyki wirusów RNA oraz mikroskopii elektronowej ,,Nowoczesne metody wykrywania i identyfikacji wirusów roślin". Współorganizatorem wydarzenia jest Komitet Biologii Molekularnej PAN.

Warsztaty mają charakter popularnonaukowy. W programie przewidziano zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne. W trakcie spotkania odbędzie się konkurs z nagrodami!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które brały udział w poprzednich edycjach warsztatów nie mogą wziąć udziału po raz kolejny.

Zgłoszenie przyjmuje dr hab. Beata Hasiów-Jaroszewska, prof. nadzw. IOR ‒ PIB (Zakład Wirusologii i Bakteriologii) ‒ email: B.Hasiow@iorpib.poznan.pl

 

Zachęcamy do udziału ‒ zostało już tylko kilka miejsc!!! 

« wstecz

Dodatkowe menu

Stopka kontaktowe

Dane kontaktowe

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

tel.: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Stopka strony