Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

KIERUNKI BADAWCZE

OFERTA

PROJEKTY

PUBLIKACJE

PRACOWNICY >

GALERIA

KONTAKT

p.o. kierownika Zakładu:

Prof. nadzw. dr hab. Aleksandra Obrępalska-Stęplowska

e- mail: ao.steplowska@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-864 9145

 

Profesorowie zwyczajni:

Prof. dr hab. Jan Kozłowski

e-mail: j.kozlowski@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9117

 

Prof. dr hab. Marek Mrówczyński

e-mail: m.mrowczynski@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9097

 

Prof. dr hab. Paweł Węgorek

e- mail p.wegorek@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-8679081

 

Adiunkci:

Dr hab. Renata Dobosz

e-mail: r.dobosz@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9156

 

Dr Marta Budziszewska

e-mail: m.budziszewska@iorpib.poznan.pl

tel: 61-867 9095

 

Dr Franciszek Kornobis

e-mail: f.kornobis@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9080

 

Dr Wojciech Kubasik

e-mail: w.kubasik@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9062

 

Dr Katarzyna Nijak

e-mail: k.nijak@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9066

 

Dr Przemysław Strażyński

e-mail: p.strazynski@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9076

 

Dr Przemysław Wieczorek

e-mail: p.wieczorek@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9095

 

Dr Joanna Zamojska

e-mail: j.zamojska@iorpib.poznan.pl

tel: 61-867 9081

Asystenci:

Mgr inż. Monika Jaskulska

e-mail: m.jaskulska@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9084

 

Mgr inż. Arnika Przybylska

e-mail: a.jeszke@iorpib.poznan.pl

tel: 61-867 9124

 

Inżynierowie:

Mgr inż. Daria Dworzańska

e-mail: d.dworzanska@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9081

 

Mgr inż. Barbara Wrzesińska

e-mail: b.wrzesinska@iorpib.poznan.pl

tel: 61-867 9095

 

Inż. Arleta Krówczyńska

e-mail: a.krowczynska@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9115

 

Doktoranci:

Mgr Patryk Frąckowiak

e-mail: p.frackowiak@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9124

Technicy:

Jolanta Matuszczak

e-mail j.matuszczak@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9087

 

Irena Nowacka

e-mail: i.nowacka@iorpib.poznan.pl

tel.: 61-867 9064

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Wesołych Świąt