Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

  • Aktualności Accordion - Strona główna

Treść strony

Święto 3 Maja – Dyrektor prof. dr hab. Marek Mrówczyński zaproszony przez Prezydenta RP

    3 maja 2019 r. minęło 228 lat od kiedy polski Sejm Czteroletni uchwalił historyczną - pierwszą w Europie i drugą na świecie - konstytucję. W całej Polsce odbywały się uroczystości z okazji Święta 3 Maja, jednak główne obchody miały miejsce w Warszawie, na Placu Zamkowym. Tam też został zaproszony przez Prezydenta RP Dyrektor Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego prof. dr hab. Marek Mrówczyński.

Główne obchody Święta 3 Maja zostały zainagurowane  o godz. 12.00, natomiast o godz. 14:00 rozpoczęła się specjalna defilada służb mundurowych, która uczciła 20-lecie obecności Polski w NATO oraz 15-lecie obecności naszego kraju w Unii Europejskiej.

Następnie o godz. 17.00 Para Prezydencka zaprosiła wybranych gości, w tym Dyrektora  Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego prof. dr hab. Marka Mrówczyńskiego do Zamku Królewskiego na spotkanie.

Dyrektor IOR – PIB podczas spotkania przedstawił Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie po krótce czym zajmuje się Instytut oraz zaprosił Pana Prezydenta na przyszłoroczną, Jubileuszową Sesję Naukową IOR- PIB, a także poprosił o objęcie patronatem.

  • Dyrektor prof. dr hab. Marek Mrówczyński zaproszony przez...

« wstecz

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.