Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

  • Aktualności Accordion - Strona główna

Treść strony

Stoisko IOR ‒ PIB w Zespole Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp.

W dniu 13.04.2019 r. Instytut Ochrony Roślin – PIB uczestniczył w Drzwiach Otwartych odbywających się w Zespole Szkół Rolniczych im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Środzie Wielkopolskiej. Jest to jedna ze szkół wchodząca w skład Sieci Szkół Rolniczych, z którymi IOR – PIB podpisał umowę o współpracy w celu tworzenia inicjatyw oraz promowania nauk rolniczych. Stoisko Instytutu przygotowane i reprezentowane przez Zakład Transferu Wiedzy i Upowszechniania cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających szkołę. Zespół Szkół oferuje bogaty wybór klas licealnych, techników, branżowych szkół I stopnia oraz szkół specjalnych przysposabiających do pracy. Jest dobrze przygotowany na przyjęcie nowego rocznika uczniów. Przyjazna atmosfera, młoda kadra pedagogiczna oraz szeroka oferta klas przygotowujących do pracy w wielu zawodach przyciągnęła dużą ilość kandydatów. Na pochwałę zasługują uczniowie, którzy byli zaangażowani w przygotowanie i organizację Drzwi Otwartych. Podejmowali oni zwiedzających słodkimi wypiekami, które sami upiekli, a także przygotowali m.in. stanowiska z żywymi zwierzętami.

Kontynuacja współpracy umożliwi uczniom zapoznanie się z Instytutem jako jednostką naukowo-badawczą, a w aspekcie praktycznym, także ze znajdującą się niedaleko od szkoły Polową Stacją Doświadczalną IOR – PIB w Winnej Górze.

  • Fot.1
  • Fot.2
  • Fot.3
  • Fot.4
  • Fot.5

« wstecz

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.