Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy

Terenowej Stacji Doświadczalnej Instytutu Ochrony Roślin – PIB w Toruniu

 

Zespół Doświadczalnictwa Polowego

 

dr hab. Jacek Piszczek, prof. nadzw., fitopatolog

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

e–mail: J.Piszczek@iorpib.poznan.pl

 

dr inż. Dariusz Górski, adiunkt, chemia rolna

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

e–mail: D.Gorski@iorpib.poznan.pl

 

dr inż. Wojciech Miziniak, adiunkt, herbolog

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

e–mail: W.Miziniak@iorpib.poznan.pl

 

mgr inż. Agnieszka Ulatowska, asystent, entomolog

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

e–mail: A.Ulatowska@iorpib.poznan.pl

 

mgr Agnieszka Kiniec, specjalista

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

 

Agnieszka Więcek, starszy technik

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

 

Krzysztof Więcek, robotnik

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

 

Renata Długosz, robotnik

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

 

Pracownia Badania Pozostałości Środków Ochrony Roślin

 

dr hab. Monika Michel, prof. nadzw., chemik

Tel./fax: + 48 (56) 623-69-23

e–mail: M.Michel@iorpib.poznan.pl 

Wybrane strony

  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Kalkulator opłacalności
  • Zalecenia online
  • Atlas chwastów
  • Polsoja
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Wydawnictwa
  • PSA
  • Atlas szkodników
  • Zakład Badania Ś.O.R.

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.