Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Kierownik TSD

dr hab. Jacek Piszczek, prof. nadzw.
Tel.: +48 56 623 6923
Fax: + 48  56 637 5274
e-mail: J.Piszczek@iorpib.poznan.pl
e-mail:
  jpiszczek@poczta.onet.pl

Profesor nadzwyczajny

dr hab. Monika Michel, prof. nadzw.
Tel.: +48 56 623 6923
e-mail: M.Michel@iorpib.poznan.pl

Adiunkci

dr inż. Dariusz Górski
Tel. : +48 56 623 6923
e-mail: D.Gorski@iorpib.poznan.pl


dr inż. Wojciech Miziniak
Tel.: +48 56 623 5697
e-mail: W.Miziniak@iorpib.poznan.pl


Asystenci

mgr inż. Agnieszka Ulatowska
Tel.: +48 56 623 5697
e-mail: A.Ulatowska@iorpib.poznan.pl


Technicy

Tel.: +48 56 623 5697

Genowefa Ścigacz

Agnieszka Więcek

Krzysztof Więcek

Renata Długosz

Wybrane strony

  • Zaraza ziemniaka
  • Wydawnictwa
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Kalkulator opłacalności
  • PSA
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Zalecenia online
  • Rdza brunatna
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Atlas chwastów
  • Polsoja
  • Atlas szkodników

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.