Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

MISJA

Misją Zakładu Badania Środków Ochrony Roślin Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego jest wykonywanie badań środków ochrony roślin dla celów ich rejestracji w Polsce i Unii Europejskiej, oraz wykonywanie badań naukowych w ramach działalności statutowej Instytutu.

Badania rejestracyjne wykonywane dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób prywatnych ukierunkowane są na wysoką jakość świadczonych usług, z zachowaniem poufności badań na wszystkich etapach współpracy.

Kompetencje Zakładu zostały potwierdzone uzyskaniem w 2005 roku certyfikatu Dobrej Praktyki Eksperymentalnej (Good Experimental Practice) wydanego przez Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa, wraz z późniejszymi zmianami certyfikaty 15/2011 Zespołu Badania Fungicydów, oraz 7/2013 Zespołu Badania Herbicydów.

Cały personel deklaruje znajomość i stosowanie zasad sytemu jakości, dając w ten sposób wyraz swoich kompetencji i odpowiedzialności wobec wszystkich Klientów korzystających z usług Zakładu.

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Wesołych Świąt