Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Zarząd Główny PTOR (na lata 2014-2017)

Prof. dr hab. Marek Korbas - Prezes
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-91-01
e-mail: M.Korbas@iorpib.poznan.pl

 

prof. dr hab. Danuta Sosnowska - Zastępca Prezesa
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-01
e-mail: Danuta.Sosnowska@iorpib.poznan.pl

 

doc. dr hab. Krzysztof Domaradzki - Zastępca Prezesa
Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Orzechowa 61
50-540 Wrocław
tel. 71 363-87-07
e-mail: k.domardzki@iung.wroclaw.pl

 

dr Żaneta Fiedler - Sekretarz
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-19
e-mail: Z.Fiedler@iorpib.poznan.pl

 

dr Grzegorz Pruszyński - Skarbnik
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-98

e-mail: G.Pruszynski@iorpib.poznan.pl

 

dr Ewa Konys - Członek
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
ul. Grunwaldzka 250B
60-166 Poznań
tel. 61 860-59-04
e-mail: Ewa.Konys@poczta.fm

 

dr hab. Bożena Kordan - Członek
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Katedra Fitopatologii i Entomologii
ul. Prawocheńskiego 17
10-720 Olsztyn
tel. 89 523-37-81
e-mail: bozena.kordan@uwm.edu.pl

 

dr Joanna Horoszkiewicz-Janka - Członek
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-91-25
e-mail: J.Horoszkiewicz@iorpib.poznan.pl

 

dr Ewa Jajor - Członek
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-91-25
e-mail: E.Jajor@iorpib.poznan.pl

 

dr hab. Zbigniew Czerniakowski - Członek
Uniwersytet Rzeszowski
ul. Ćwiklińskiej 2
35-601 Rzeszów
tel. 17 852-90-86
e-mail:willow@univ.rzeszow.pl

Komisja Rewizyjna

prof. dr hab. Zbigniew Weber - Przewodniczący
Uniwersytet Przyrodniczy
ul. Dąbrowskiego 159
60-594 Poznań
tel. 61 848-79-25
e-mail: zweber@up.poznan.pl

 

dr Stefan Wolny– Zastępca Przewodniczącego
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
e-mail: swolny6@tlen.pl

 

mgr Anna Maćkowiak-Sochacka - Sekretarz
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-91
e-mail: A.Sochacka@iorpib.poznan.pl

 

dr Janusz Bartkowski - Członek
Centrum Doradztwa Rolniczego
ul. Winogrady 63
61-659 Poznań
e-mail: janusz@bartkowscy.com

 

mgr Wojciech Kucharski - Członek
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich
ul. K. Libelta 27
61-707 Poznań
tel. 61 665-95-50
e-mail: Wojciech.Kucharski@gmail.com

Sąd Koleżeński

prof. dr hab. Stefan Pruszyński - Przewodniczący
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-91-72
e-mail: S.Pruszynski@iorpib.poznan.pl

 
prof. dr hab. Marek Mrówczyński – Zastępca Przewodniczącego
Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-97
e-mail: M.Mrowczynski@iorpib.poznan.pl


mgr inż. Adam Błochowiak- Członek
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
ul. Grunwaldzka 250B
60-166 Poznań
tel. 61 860-59-11
e-mail: wi-poznan@piorin.gov.pl

 

prof. dr hab. Bogusław Gnusowski - Członek
Instytut Ochrony Roślin
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-91-78
e-mail: B.Gnusowski@iorpib.poznan.pl

 

dr hab. Roman Kierzek - Członek
Instytut Ochrony Roślin
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. 61 864-90-59
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Wybrane strony

  • Zaraza ziemniaka
  • Wydawnictwa
  • Polsoja
  • Atlas szkodników
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Rdza brunatna
  • Zalecenia online
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Atlas chwastów
  • Kalkulator opłacalności
  • PSA

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.