Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Sekretariat

Asystent Dyrektora
mgr inż. Magdalena Roth
Tel.: + 48 61 864 9006
Tel.: + 48 61 867 9222
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

Sekretariat Zastępców Dyrektora ds. naukowo-badawczych i organizacyjnych
mgr Ewelina Świgoń
Tel.: + 48 61 864 9005
Tel.: + 48 61 867 1671
e-mail: Dyrektor.Naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl

 

Dział Spraw Pracowniczych

Kierownik Działu Spraw Pracowniczych
mgr inż.Małgorzata Matuszewska
Tel.: + 48 61 864 9022
e-mail: M.Matuszewska@iorpib.poznan.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Główny księgowy
mgr Piotr Falger
Tel.: + 48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego
Zespołu Gospodarczego, Zespołu Technicznego,

Specjalista ds. zamówień publicznych
mgr Janusz Domagała
Tel.: + 48 61 864 9135
e-mail: J.Domagala@iorpib.poznan.pl

Zespół Zaopatrzenia, Transportu i Gospodarki Materiałowej
inż. Grażyna Kalwas
Tel.: + 48 61 864 9041

Specjalista ds.sieci informatycznej oraz oprogramowania komputerów
mgr Dariusz Gruchot
starszy informatyk   
Tel. +48 61 864 9089
D.Gruchot@iorpib.poznan.pl


Specjalista ds. remontów i ds. p.poż.
Bogusław Malinowski
Tel.: + 48 61 864 9102

Specjalista ds. bhp
mgr inż. Natalia Strugała
Tel.: + 48 61 864 9108
Tel.kom. 695-915-447
           SOLIDARNOŚĆ
           Czwartek (10:00 - 12:30)

Specjalista ds. obronnych
mgr Robert Pękala
Tel.: + 48 61 864 9006

 

Wybrane strony

  • Zalecenia online
  • PSA
  • Atlas szkodników
  • Polsoja
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Atlas chwastów
  • Kalkulator opłacalności
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Wydawnictwa

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.