Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Dyrekcja Instytutu Ochrony Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego

Dyrektor: prof. dr hab. Bożena Łozowicka
Tel.: + 48 61 864 9002
Tel.: + 48 61 867 1671
e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail: B.Lozowicka@iorpib.poznan.pl

Zastępca Dyrektora ds. naukowo-badawczych:
dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR-PIB
tel.: + 48 61 864 9001
e-mail: Dyrektor.Naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych:
dr hab. Natasza Borodynko-Filas, prof. IOR-PIB
Tel.: + 48 61 864 9003
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl
e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl

Główny księgowy: mgr Piotr Falger
Tel.: + 48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

 

Wybrane strony

  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Polsoja
  • PSA
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Atlas szkodników
  • Wydawnictwa
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Atlas chwastów
  • Zalecenia online
  • Kalkulator opłacalności

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.