Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy Zakładu

Zakład zatrudnia 17 pracowników w tym 6 na etatach naukowych.

Stanowisko

Tytuł

Nazwisko

Imię

Telefon

E-mail

kierownik

prof. dr hab.

Gnusowski

Bogusław

+48 61 864 9178

b.gnusowski@iorpib.poznan.pl

prof. nadzw.

dr hab.

Walorczyk

Stanisław

+48 61 864 9181

s.walorczyk@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Drożdżyński

Dariusz

+48 61 864 9182

d.drozdzynski@iorpib.poznan.pl

adiunkt dr

Raczkowski

Michał +48 61 864 9046 m.raczkowski@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Hołodyńska - Kulas Agnieszka +48 61 864 9054 a.holodynska@iorpib.poznan.pl

gł. specjalista

dr

Nowacka

Anna

+48 61 864 9054

a.nowacka@iorpib.poznan.pl

gł. specjalista

mgr

Ziółkowski

Andrzej

+48 61 864 9047

 

inżynier

mgr

Zdziechowska

Marta

+48 61 864 9047

 

inżynier

mgr

Frąckowiak

Dorota

+48 61 864 9179

d.frackowiak@iorpib.poznan.pl
 

inżynier inż.  Przewoźniak Monika +48 61 864 9047  

st. technik

 

Małecka

Alicja

+48 61 864 9047

 

st. technik

 

Zeller

Urszula

+48 61 864 9047

u.zeller@iorpib.poznan.pl

st. technik

 

Wesołowska

Anna

+48 61 864 9047

 

st. technik

 

Tylkowska

Aneta

+48 61 864 9047

 

 

Wybrane strony

  • Polsoja
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Zalecenia online
  • Atlas chwastów
  • Zaraza ziemniaka
  • Rdza brunatna
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Kalkulator opłacalności
  • PSA
  • Atlas szkodników
  • Wydawnictwa

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.