Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy Zakładu

Zakład zatrudnia 14 pracowników w tym 3 na etatach naukowych.

Stanowisko

Tytuł

Nazwisko

Imię

Telefon

E-mail

kierownik

prof. dr hab.

Gnusowski

Bogusław

+48 61 864 9178

b.gnusowski@iorpib.poznan.pl

gł. spec. bad.-tech.

dr

Nowacka

Anna

+48 61 864 9054

a.nowacka@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Drożdżyński

Dariusz

+48 61 864 9182

d.drozdzynski@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Hołodyńska - Kulas

Agnieszka

+48 61 864 9054

a.holodynska@iorpib.poznan.pl

st. spec. inż.-tech.

dr

Raczkowski

Michał

+48 61 864 9046

m.raczkowski@iorpib.poznan.pl

gł. spec. inż.-tech.

mgr inż.

Ziółkowski

Andrzej

+48 61 864 9047

 

inżynier

dr

Raczkowska

Joanna

+48 61 864 9046

 

inżynier

mgr

Frąckowiak

Dorota

+48 61 864 9179

d.frackowiak@iorpib.poznan.pl

inżynier

mgr inż

Zdziechowska

Marta

+48 61 864 9047

 m.zdziechowska@iorpib.poznan.pl

inżynier

inż.

Przewoźniak

Monika

+48 61 864 9047

 

st. technik

 

Małecka

Alicja

+48 61 864 9047

 u.zeller@iorpib.poznan.pl

st. technik

 

Tylkowska

Aneta

+48 61 864 9047

 

st. technik

 

Wesołowska

Anna

+48 61 864 9047

 

st. technik

 

Zeller

Urszula

+48 61 864 9047

u.zeller@iorpib.poznan.pl

Wybrane strony

  • Zalecenia online
  • Wydawnictwa
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Kalkulator opłacalności
  • PSA
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Atlas chwastów
  • Polsoja
  • Atlas szkodników

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.