Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy Zakładu

Zakład zatrudnia 14 pracowników w tym 2 na etatach naukowych.

Stanowisko

Tytuł

Nazwisko

Imię

Telefon

E-mail

zarządzający ZBPŚOR

dr

Nowacka

Anna

+48 61 864 9054

a.nowacka@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Drożdżyński

Dariusz

+48 61 864 9182

d.drozdzynski@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr

Hołodyńska-Kulas

Agnieszka

+48 61 864 9054

a.holodynska@iorpib.poznan.pl

gł. specjalista

dr

Grobela

Marcin

+48 61 864 9046

grobela@iorpib.poznan.pl

gł. specjalista

dr

Motała

Rafał

+48 61 864 9046

r.motala@iorpib.poznan.pl

gł. specjalista

mgr inż.

Ziółkowski

Andrzej

+48 61 864 9047

 

inżynier

mgr inż.

Ciorga

Bartosz

+48 61 864 9046

b.ciorga@iorpib.poznan.pl

inżynier

mgr

Gawrońska

Dorota

+48 61 864 9179

 

inżynier

inż.

Przewoźniak

Monika

+48 61 864 9047

m.przewozniak@iorpib.poznan.pl

inżynier

dr

Raczkowska

Joanna

+48 61 864 9047

j.raczkowska@iorpib.poznan.pl

inżynier

mgr inż.

Zdziechowska

Marta

+48 61 864 9047

m.zdziechowska@iorpib.poznan.pl

st. technik

 

Kubiak

Waldemar

+48 61 864 9046

w.kubiak@iorpib.poznan.pl

st. technik

 

Małecka

Alicja

+48 61 864 9047

a.malecka@iorpib.poznan.pl

st. technik

 

Wesołowska

Anna

+48 61 864 9047

 

 

Wybrane strony

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
upowszechnianie@iorpib.poznan.pl​

Licencja

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.