Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Zakład Wirusologii i Bakteriologii

Kierownik Zakładu:
Prof. Dr hab. Henryk Pospieszny
Tel. +48 61 864 9094
e-mail: H.Pospieszny@iorpib.poznan.pl


Doktorzy habilitowani:
dr hab. Natasza Borodynko-Filas, prof. nadzw. IOR-PIB
Tel. +48 61 864 9093
e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl


dr hab. Beata Hasiów-Jaroszewska, prof. nadzw. IOR-PIB
Tel. +48 61 864 9142
e-mail: B.Hasiow@iorpib.poznan.pl


dr hab. Małgorzata Jeżewska, prof. nadzw. IOR-PIB
Tel. +48 61 864 9092
e-mail: M.Jezewska@iorpib.poznan.pl


Adiunkci:
dr Joanna Kamasa
Tel. +48 61 864 9090
e-mail: J.Kamasa@iorpib.poznan.pl


dr Krzysztof Krawczyk
Tel. +48 61 864 9090
e-mail: K.Krawczyk@iorpib.poznan.pl


dr Anna Maćkowiak-Sochacka
Tel. +48 61 864 9091
e-mail: A.Sochacka@iorpib.poznan.pl


dr Natalia Rymelska
Tel. +48 61 864 9124
e-mail: N.Rymelska@iorpib.poznan.pl


dr Katarzyna Trzmiel
Tel. +48 61 864 9009
e-mail: K.Trzmiel@iorpib.poznan.pl


Asystenci:
mgr Julia Minicka
Tel. +48 61 864 9142
e-mail: J.Minicka@iorpib.poznan.pl

mgr Aleksandra Zarzyńska-Nowak
Tel. +48 61 864 9009
e-mail: A.Zarzynska@iorpib.poznan.pl


mgr Agnieszka Zwolińska
Tel. +48 61 864 9091
e-mail: A.Zwolinska@iorpib.poznan.pl

Technicy:
Teresa Nowicka
Tel. +48 61 864 9096


Kazimiera Polak
Tel. +48 61 864 9091


Agata Sikora
Tel. +48 61 864 9096


Tomasz Rzewuski
Tel. +48 61 864 9091

Wybrane strony

  • Polsoja
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Biblioteka Bazy Archiwum
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Atlas chwastów
  • Kalkulator opłacalności
  • Atlas szkodników
  • Zalecenia online
  • Wydawnictwa
  • PSA

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.