Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Klinika Chorób Roślin

Kierownik:
Dr hab. Natasza Borodynko-Filas, prof. nadzw. IOR-PIB
Tel. +48 61 864 9093

e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl

Pracownicy:

dr hab. Beata Hasiów-Jaroszewska, prof. nadzw. IOR-PIB

Tel. +48 61 864 9142

e-mail: B.Hasiow@iorpib.poznan.pl

dr Joanna Kamasa

Tel. +48 61 864 9090

e-mail: J.Kamasa@iorpib.poznan.pl

dr Krzysztof Krawczyk

Tel. +48 61 864 9090

e-mail: K.Krawczyk@iorpib.poznan.pl

dr Natalia Rymelska

Tel. +48 61 864 9124

e-mail: N.Rymelska@iorpib.poznan.pl

Wybrane strony

  • Wydawnictwa
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Atlas chwastów
  • Polsoja
  • PSA
  • Atlas szkodników
  • Zalecenia online
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Kalkulator opłacalności
  • Biblioteka Bazy Archiwum

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.