Warning

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer viverra condimentum urna a efficitur. Aliquam vel tempor nunc. Pellentesque sed eleifend enim, id convallis erat. Morbi faucibus libero quis rhoncus pellentesque. Quisque posuere magna a neque sodales suscipit. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Duis eleifend pellentesque sodales. Aenean eget gravida dolor, id pretium nisi.

Promoted subpages

Page content

Management:

Director:
prof. Bożena Łozowicka, Ph.D.
phone: + 48 61 864 9002
phone: + 48 61 867 1671

e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail: B.Lozowicka@iorpib.poznan.pl

Deputy Director:
Ass. Prof. Roman Kierzek, Ph.D.
phone: + 48 61 864 9001

e-mail: Dyrektor.Naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Deputy Director:
Ass. Prof. Natasza Borodynko-Filas, Ph.D.
phone: + 48 61 864 9003
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl
e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl

Chief Financial Officer:
Piotr Falger M.Sc.
phone: + 48 61 864 9004

fax: +48 61 864 9014
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

Additional menu

Contact details

Contact details

Poland, 60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

phone no: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Stopka strony