Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

Logo

Strona główna serwisu

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy

 

 

dr hab. Jolanta Kowalska

+48 61 864 9077
j.kowalska@iorpib.poznan.pl

Kierownik Zakładu
prof. nadzw. IOR PIB

prof. dr hab. Piotr Grzesiak

+48 61 864 9131
Grzesiak@iorpib.poznan.pl

prof. zw. IOR PIB

dr hab. Janusz Rosada

+48 61 864 9053
j.rosada@iorpib.poznan.pl

prof. nadzw. IOR PIB

dr hab. Dorota Remlein Starosta

+48 61 864 9048
d.starosta@iorpib.poznan.pl

adiunkt

dr Rafał Motała

+48 61 864 9051
r.motala@iorpib.poznan.pl

adiunkt
Kierownik Laboratorium

dr Marcin Grobela

+48 61 864 9049
m.grobela@iorpib.poznan.pl

adiunkt
Kierownik ds. jakości

Waldemar Kubiak

+48 61 864 9056
w.kubiak@iorpib.poznan.pl

starszy technik
Kierownik techniczny

mgr inż. Joanna Łukaszyk

+48 61 864 9050
j.lukaszyk@iorpib.poznan.pl

asystent

mgr Katarzyna Nijak

+48 61 864 9052
k.nijak@iorpib.poznan.pl

asystent

mgr inż. Joanna Krzymińska

+48 61 864 9052
j.krzyminska@iorpib.poznan.pl

asystent

Lidia Łopatka

+48 61 864 9052
l.lopatka@iorpib.poznan.pl

starszy technik

Hanna Ratajczak

+48 61 864 9122
h.ratajczak@iorpib.poznan.pl

starszy technik

mgr inż. Tadeusz Hłyń

+48 61 864 9122
t.hlyn@iorpib.poznan.pl

starszy specjalista

 

Wybrane strony

  • Regionalna sygnalizacja agrofagów
  • Polsoja
  • Wydawnictwa
  • Atlas chwastów
  • Rdza brunatna
  • PSA
  • Zakład Badania Ś.O.R.
  • Kalkulator opłacalności
  • Atlas chorób roślin rolniczych
  • Atlas szkodników
  • Zaraza ziemniaka
  • Zalecenia online
  • Biblioteka Bazy Archiwum

Stopka strony

Dane kontaktowe

Instytut Ochrony Roślin -
Państwowy Instytut Badawczy

60-318 POZNAŃ, ul. Władysława Węgorka 20

telefon: +48 61 864 9000, fax: +48 61 867 63 01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Godziny otwarcia

7:30 - 15:30


Wydawnictwa - składanie zamówień
e-mail:
S.Konarski@iorpib.poznan.pl

Licencja

CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.